Продавець Гаряча Господарка розвиває свій бізнес на Prom.ua 5 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
277 відгуків
Те, що необхідно для вашого дому!Господарські товари!
Гаряча Господарка
Графік роботи
  • Понеділок
    09:0018:00
  • Вівторок
    09:0018:00
  • Середа
    09:0018:00
  • Четвер
    09:0018:00
  • Пʼятниця
    09:0018:00
  • Субота
    10:0014:00
  • Неділя
    Вихідний
Контакти
+380 (93) 268-96-08
Lifecell
+380 (99) 486-91-86
Vodafone
+380 (67) 575-30-27
Київстар
Гаряча Господарка
Іван
вул. Височана, 20, Івано-Франківськ, Україна
ghospodarka@gmail.com+380636197874+380675753027
+380 (93) 268-96-08
+380 (99) 486-91-86
+380 (67) 575-30-27

Пилососи та пароочищувачі для будинку

ЯКИЙ КРАЩИЙ ПИЛОСОС

 

Ера пилососів з мішком, здається, добігає кінця. Зараз до 80-90% усіх продаваних пилососів складають моделі з контейнером для збору пилу. Така конструкція має низку переваг, пов'язаних з відсутністю необхідності регулярної заміни одноразових мішків. Насамперед, це економія коштів. Комплект з 5 паперових мішків коштує 50-70 гривень, а вже на скільки їх вистачить - залежить від інтенсивності та обсягів збирання. Крім того, при тривалому використанні одного мішка скупчений у ньому пив починає «тхнути» (особливо при запуску двигуна). Тому моделі зі змінними мішками не дуже підходять для прибирання сміття вологого і такого що швидко псується, наприклад, на кухні.

Ще однією перевагою безмішкових пилососів є стабільна потужність всмоктування, яка не змінюється в залежності від ступеня наповненості контейнера. Правда, максимальна потужність всмоктування у таких моделей, як правило, менша, ніж у пилососів зі змінним пилозбірником. Як вказує компанія Miele - єдиний виробник пилососів, котрий продукує моделі тільки з мішками для збору пилу - жоден пилосос з контейнером не здатний зрівнятися з найбільш потужними моделями Miele у складних випадках прибирання, наприклад, коли потрібно витягти собачу шерсть з ворсистого килима. Однак усмоктувальна потужність у безмішкових пилососів від моделі до моделі збільшується, і зараз вони відстають не на багато.

Іншою перевагою останніх є більш низький рівень шуму. Кращі моделі безмішкових пилососів виробляють «шум» приблизно в 72-73 дБ, а їхні колеги зі змінним пилозбірником - на 67-68 дБ. Місткість контейнерів менша, ніж у мішків - їх необхідно частіше витрушувати. Нарешті, при очищенні контейнера є ризик забруднитися в пилу, або розсипати його. Хоча виробники безмішкових пилососів знайшли спосіб боротися з обмеженою місткістю контейнерів для пилу, і з проблемою «летючості» пилку як такого. Для цього пив запропонували... пресувати. Це просте і ефективне рішення, запропоноване компанією LG (технологія DustCUBE), дозволяє «вбити відразу двох зайців». По-перше, п'єр ятикратно збільшується фактична місткість контейнера. По-друге, виходить щільний брикет пилку, який, вибачте за тавтологію, майже не «пиляти», якщо його витрусити з контейнера у відро для сміття.

Результат пошуку зображень за запитом

Як влаштований пилосос безмішковий?

 

Абсолютна більшість подібних моделей використовує циклонний метод очищення. Головним їх відмінністю є не горезвісний контейнер, а, скоріше, приймальна камера, в яку надходить забруднене повітря. Конструкція цих прийомних камер у всіх виробників різна, але загальний принцип один. Контактуючи зі стінками камери, повітря закручується в швидко обертову воронку «штучного вихору». Частки бруду відчувають потужний вплив відцентрових сил. Наприклад, в пилососах Dyson в камері створюється відцентрова сила рівна 200.000 G, яка відокремлює найдрібніші частинки пилу і утримує їх на дні камери.  

Аналогічно, в технології «турбоциклону» (Bosch) повітряний потік з частинками пилу і бруду всмоктується в циклонічний циліндр і розганяється до 200 км/рік. Частки бруду під дією відцентрової сили притискаються до стінок циліндрів і переміщаються до верхньої частини. У верхній частині циліндра пив через спеціальні відчини скидається в спеціальний відсік - пилозбірник.

Щоб навчитися ефективно «збирати пилок в контейнер», необхідно досконало оволодіти аеродинамікою - розрахунок геометричних параметрів циклонної камери являє собою задачу вельми складну навіть за сучасними мірками. Вихор повинен бути стабільним, ні в якому разі не пульсувати і не міняти властивостей незалежно від рівня забрудненості повітря. Про складність завдання свідчить, наприклад, тієї обсяг досліджень і експериментів, які проводила і проводити компанія Dyson (на відміну від інших компаній, вона спеціалізується виключно на пилососах з циклонною технологією очищення повітря). На розробка першої запатентованої технології Dual Cyclone (1991), заснованої у взаємодії з внутрішнім і зовнішнім циклонів, засновнику компанії Джеймс Дайсон знадобилося 15 років. За цей час він створив 5127 прототипів пилососа. У ході досліджень наступної, більш досконалої технології Root Cyclone, інженери Dyson побудували понад десятки тисяч дослідних моделей.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner